• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Bir build daha

Yeniden merhaba...
Bildiğiniz üzere dün eggwars'a geri dönüş yaptm. Bu yüzden artık buildlere pek zaman ayıramayacağm. Yine de dün uçakta 1 saat 25 dakikada yaptığım buildi sizinle paylaşmak isterim. Mcpe üzerinden yapılmış ve acemice olsa da yorumlarınızı bekliyorum...

Ekli dosyalar

Yeniden merhaba...
Bildiğiniz üzere dün eggwars'a geri dönüş yaptm. Bu yüzden artık buildlere pek zaman ayıramayacağm. Yine de dün uçakta 1 saat 25 dakikada yaptığım buildi sozinle paylaşmak isterim. Mcpe üzerinden yapılmış ve acemice olsa da yorumlarınızı bekliyorum...
Bence gayet güzel olmuş , eline sağlık :)

AmIMad_

Aktif Üye
Hayda! Bu mesaj yazanlar seni sevdiği için mi buildi sevdiği için mi yazmış acaba...Neyse acımasız insan geldi :D.Bence harbiden kötü olmuş çift renkli bir şeyler denemişsin ama becerememişsin.10 üzerinden 2 yani...

Hayda! Bu mesaj yazanlar seni sevdiği için mi buildi sevdiği için mi yazmış acaba...Neyse acımasız insan geldi :D.Bence harbiden kötü olmuş çift renkli bir şeyler denemişsin ama becerememişsin.10 üzerinden 2 yani...
bence dediğin kadar kötü değil benim yaptıklarım yanında saraya benzer:D

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.