• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Arşiv AÇIKLAMA

SELAM!
Uzun zamandır bir çok kişi alakasız bölümlere şikayet konuları açıyor. Bende buna bir "DUR!" demek için bu konuyu açma gereği duydum.

Öncelikle "şikayet" konusu açacaksınız diyelim;
Bu şikayet konusu "Eggwars sunucusunda hile" başlıklı olacak. Bunu arkadaşlık ilişkileri bölümüne veya istek ve önerileriniz bölümüne atmak çok saçma olacaktır ki, o bölümler zaten şikayet konuları için açılmadı. Bunun için, Eggwars,Skywars,Creative vs gibi bölümler açıldı.

"Tamam da biz o bölümlere konu açamıyoruz" diyeceksiniz doğal olarak.
Bunun sebebi yönetim ekibinin uzun uğraşlar vererek geliştirdiği ve oyuncuların büyük umut beklediği "Editör sistemi" askıda. Bu yüzden tüm "şikayet bölümleri" kapatıldı. Bu durumda hiç bir şikayet konusuna bakılmamaktadır. Peki sen ne işe yarıyorsun ? diye soranlarınız olursa diye cevaplıyorum; Biliyorsunuz ki İkoniaNetwork forum sadece şikayet üzerine açılmış bir platform değil. Burada "Arkadaşlık ilişkileri" bölümüne eğlenceli konular açabilir yada Yönetim ekibinin "Çalışma takvimi" tamamlanana kadar dikkatle incelediği "İstek ve önerileriniz" bölümüne sunucuya eklenmesini istediğiniz şeyleri bildirebilir, yada bir öneriniz varsa önerebilirsiniz. Tabii sadece bunlar değil. Benim işe yaradığım nokta, forumda huzuru sağlamak, editör sistemi tamamlanana kadar.

Linç etmeyin ama bir sorum olacak. Bu editör sistemi dediğimiz şeylere kaç aydır belkide yıldır askıda ne zaman inmeyi bekliyor?
Hatırlatayım; Bir süre aktif oldu ve benim görüşümle ortalamanın üstünde bir performans gösterdi. Hemde 2 Editör ile. :)

Hatırlatayım; Bir süre aktif oldu ve benim görüşümle ortalamanın üstünde bir performans gösterdi. Hemde 2 Editör ile. :)
Bu bir süreyi tanıtırsak 2-3 hafta buna önrke olacak ve şunuda söyleyeyim 2 yıl mı fazla yoksa 2 hafta mı? (2 yıldır panel açık değil)

Konu güncel, yararlı bir açıklama.

Konu güncel.

Konu güncel.

Konu güncel.

SELAM!
Uzun zamandır bir çok kişi alakasız bölümlere şikayet konuları açıyor. Bende buna bir "DUR!" demek için bu konuyu açma gereği duydum.

Öncelikle "şikayet" konusu açacaksınız diyelim;
Bu şikayet konusu "Eggwars sunucusunda hile" başlıklı olacak. Bunu arkadaşlık ilişkileri bölümüne veya istek ve önerileriniz bölümüne atmak çok saçma olacaktır ki, o bölümler zaten şikayet konuları için açılmadı. Bunun için, Eggwars,Skywars,Creative vs gibi bölümler açıldı.

"Tamam da biz o bölümlere konu açamıyoruz" diyeceksiniz doğal olarak.
Bunun sebebi yönetim ekibinin uzun uğraşlar vererek geliştirdiği ve oyuncuların büyük umut beklediği "Editör sistemi" askıda. Bu yüzden tüm "şikayet bölümleri" kapatıldı. Bu durumda hiç bir şikayet konusuna bakılmamaktadır. Peki sen ne işe yarıyorsun ? diye soranlarınız olursa diye cevaplıyorum; Biliyorsunuz ki İkoniaNetwork forum sadece şikayet üzerine açılmış bir platform değil. Burada "Arkadaşlık ilişkileri" bölümüne eğlenceli konular açabilir yada Yönetim ekibinin "Çalışma takvimi" tamamlanana kadar dikkatle incelediği "İstek ve önerileriniz" bölümüne sunucuya eklenmesini istediğiniz şeyleri bildirebilir, yada bir öneriniz varsa önerebilirsiniz. Tabii sadece bunlar değil. Benim işe yaradığım nokta, forumda huzuru sağlamak, editör sistemi tamamlanana kadar.
Gerçektende Gayet iyi bilgilendirme teşekkür ederiz. Yakında KonyaCraft eski 2016 2017 aralarına döner umarım online sayısı çok artar çok başarılı şekilde gidiyorsunuz gerçekten tebrik ederim.

Boş Boş konu açanlar içinde küçük çaplıda olsa ceza verilmesi lazım bu benim kendi görüşüm.

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.