• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Orta Aynı Şeyler

Yine küfür eden arkadaşlarımızı sahneye alıyoruz . NOT : genc_osman adlı arkadaş ın bir tane daha küfürü başka bir konuda paylaşmıştım . Umarım cezaları verilir . İyi forumlar , İyi akşamlar .

Nickler : Im_Powah , genc_osman

Ekli dosyalar

SS'ler gayet yeterli. Size sormak istediğim soru ;
Oyuncular durduk yere neden küfür etsinler ?
Elbet siz onlara bir şey yapmışsınızdır. Küfür etmelerinin sebebini de belirtirseniz daha iyi olur :)

SS'ler gayet yeterli. Size sormak istediğim soru ;
Oyuncular durduk yere neden küfür etsinler ?
Elbet siz onlara bir şey yapmışsınızdır. Küfür etmelerinin sebebini de belirtirseniz daha iyi olur :)
Öldüklerinde adam GG yazınca sinirleniyor,Sonra o adam GG yazan adami kesince iste böyle atışmalar ortaya çıkıyor.

Öldüklerinde adam GG yazınca sinirleniyor,Sonra o adam GG yazan adami kesince iste böyle atışmalar ortaya çıkıyor.
Ben 2 ihtimal düşündüm;
1.si sizin dediğiniz gibi..
2.si de bu arkadaşımız Vip olduğu için bu kişileri ''Uçarak Kestiği''ni düşündüm ama dediğim gibi bir düşünce..
Ancak Kanıt olmadan birşey diyemeyiz :)

Ben 2 ihtimal düşündüm;
1.si sizin dediğiniz gibi..
2.si de bu arkadaşımız Vip olduğu için bu kişileri ''Uçarak Kestiği''ni düşündüm ama dediğim gibi bir düşünce..
Ancak Kanıt olmadan birşey diyemeyiz :)
Fly ' la alakası yoktur . Arkadaşlar benden tek yiyor elimdeki kılıç yüzünden sonrada sövüyolar bu kadar basit . PvP de hiçbir player benim kadar küfür yemedi ve yemeyecek gibi duruyor .

Tatlı dil yılanı deliğinden çıkarır derlermiş . Ss ' te 1 arkadaş bana küfür etti yine ondan sonra güzel bir dille yaklaştım ve sonuç ortada işte ben bazı arkadaşlara da böyle yaklaşmama rağmen küfür etmeye devam ediyorlar . Benim de bu zoruma gidiyor ve peşini bırakmıyorum .

Ekli dosyalar

kardeşim uçarak adam kesio hatta bende ss leri var ama video deil !
Ss birşeyi değiştirmez . Ss' le sadece havadaki halimi çekebilirsin . Ama fly la kestiğimi iddia ediyorsan video ya al görsünler bakalım kim haklı kim haksız .

Tatlı dil yılanı deliğinden çıkarır derlermiş . Ss ' te 1 arkadaş bana küfür etti yine ondan sonra güzel bir dille yaklaştım ve sonuç ortada işte ben bazı arkadaşlara da böyle yaklaşmama rağmen küfür etmeye devam ediyorlar . Benim de bu zoruma gidiyor ve peşini bırakmıyorum .
Cok güzel bir davranış..
Tebrik Ediyorum.
Dediğiniz gibi bende tatlı dil ile yaklaşıyorum fakat yılanı deliğinden çıkaramıyorum.

KimkiO

Süper Üye
Arkadaşlar şuan itibariyle şikayetlere bakılmamaktadır.

Sizlerden ricamız bu konuda anlayışlı davranmanız ve şikayetlerin kontrol edilmeye başladığı zaman kanıtlarınızı bize göndermeye başlamanız.

Anlayışınız için teşekkür eder iyi günler dileriz.

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.