• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Arşiv AŞIRI ACİL SAYIN YETKILILER BU KONUDA CIDDIYIM! [by Aurorix]

Aurorix

Sevilmeyen ve kötü bir ekipmana sahip olan çocuk.
Geçenlerde kendi çapımda trollemek için arsa gezip bulduğum tuzaklı sandıkları boşaltıyordum. Gezerken bir arsa gördüm. Görmüş olduğum arsada sanki TNT'ler patlamıştı. Kuruculardan biri yaptı diye düşündüm. /p info komutunu görünce çok şaşırdım. Şimdi demeyin ki kurucular eklenmeden de bir şeyler koyabilir/kırabilir tabi ki ama bur da ki olay farklıydı. Daha detaylı bir anlatım için Youtube kanalıma bakmanızı rica ederim. (Amacım Prim değil fotoğraflardan çok anlaşılmamakta.) Okuduğunuz için teşekkürler :) (Arsalara verilen hasarlardan dolayı ozur dileriz ama büyük bir kaos önlemek temennimiz.)
Youtube: iKewimPvo Kanal Link: https://www.youtube.com/channel/UC6TqQw8k7nbNzNg_QGQCesw (En kısa surede yüklenir.) 2017-10-09_21.56.45.png
AuroRix 2017-10-09_21.56.51.png

O Bugu Biliyordum.. Ancak Ben Yine Aklıma Uyup denedim.. ama arsa dışına Yanlışlıkla Taşırdım..

AmIMad_

Aktif Üye
Bunu kullanıcılara yaymanı pek önermem.Kısa şekilde forumdan TheRazorGod'a özel mesaj gönder.Aktif olduğu vakit ilgilenecektir.

Nrkj

Süper Üye
Ünlü olmuşum Sa.

Bunu kullanıcılara yaymanı pek önermem.Kısa şekilde forumdan TheRazorGod'a özel mesaj gönder.Aktif olduğu vakit ilgilenecektir.
Zaten oyunculara dağılmış bu bug.
Gittiğimde mapların yarası batlamış yollar kırılmış vs
Bug kullanımından ban yiyenler olacaktır!
Ct2 gelsin bende başlayacağım.
Zaten gene vipimde.

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.