• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Arkadaşımın hesabı çalındı

Serverin yetkilileri ilgileniyor mu faction la

• Evet

• Hayır

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Merhaba Konya Craft yetkilileri...
Benim j36 adında bir arkadaşım var. Bugün sınırsız Vip'lik almıştı ve aldığı gün hesabını IIDeadlyKing tarafından çalındı ve kendisi de kabul etti dedi ki bu benim 4 yada 5 inci patlattığım hesap dedi(çaldığım).Şuan kurtamaya çalışıyoruz ama adam zeki çıktı ve hesabı alır almaz siteden direk olarak e-postayı ve şifreyi değiştirdi. Bunu çözmeye çalışıyoruz adamla konuşuyoruz ama hiçbir faydası olmuyor ve de geçen gün de bizim klan evini basaraktan hack açmıştı ve bizim neredeyse bütün eşyalarımızı aldı yani çaldı.Rica ediyorum bu adam hakkında biraz yardımcı olun.İlk başta Tahay gibi bir isimle bizim evi bastı sonradan yardımcı oldu ama şimdi arkadaşın hesabını aldı ve bu serverinizde adam kaybına sebeb oluyor. Eğer bu tür hesap çalınma vs.. gibi işler çok oluyorsa bu demektir ki serverla yada faction la fazla ilgilenmiyorsunuz. Adamların %40 Hack açıp klanları trollüyor ve beleşten eşya kasıyor.Açık ve net söyleyeyim ne yalanım olsun bende bi aralar boss keserken macro açıyordum ama ilk başladığım zamanlar neyse konu bu değil sizden rica ediyorum arkadaşın ya hesabını alabilirseniz alın yada en azından arkadaşa para iadesi gönderin ki zararda olmasın.İlgilendiğiniz için teşekkürler

Odesyus58​

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.