• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Çözüldü ankara0640 neden ban yedi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

IlyasTR

Alperen || TarafszBEY
birşey diyeceğim hadi diyelim troll yaptım
troll yapan ban yer diye bi kural yok ?

birşey diyeceğim hadi diyelim troll yaptım
troll yapan ban yer diye bi kural yok ?
Oyuncuları yanıltarak banlanmalarına sebep olan kişilerin yasaklandığını biliyorsunuz zaten.Hatırlarsanız bir ara böyle bir olay oldu.Konu oldukça gereksiz.Kaldırmanızı öneriyorum.

İnsanları kandırarak yasaklanmasına sebep olup birde pişkin pişkin bu şekilde konu açıyorsun. Peki yasağını tekrar değerlendiriyorum.

Bahsettiğin Trol cezası;

Kod:
    -------------------------------------------

Diger oyunculari yaniltmak yasaktir!

Kendini yetkili olarak tanitmak, yasakli kelimeleri yazmaya yonlendirmek vb. davranislar kesinlikle yasaktir. Tespiti halinde asil ve yan hesaplar 14-120 gun suresince yasaklanir.

-------------------------------------------
Bu yeterli olmuştur.

Hesabın hakkında yapılan Suç/Ceza işleminde tüm çevrimiçi üyelere karşı "yasakli kelimeleri yazmaya yonlendirmek" suçunu işlediğini ve birden fazla kişiyi yönlendirmeyi başardığın için 60 gün olarak belirlenen yasaklama süresinin yetersiz olduğunu ve "Tespiti halinde asil ve yan hesaplar 14-120 gun suresince yasaklanir." kapsamında 120 güne çıkartılmasının uygun olduğunu görüyoruz.

60 gün olan yasağınız 120 gün olarak güncellenmiştir.

Bizlerin yaptığı hataları düzeltmesinde katkı sağladığınız için teşekkür ediyorum...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.