• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Ana-Bacı Sövmek

Mcanik

Süper Üye
Küfür Ve Takım Olmak.(Takım Videosu yüklendiğinde atacağım)
İslam Dininin değerlerine küfür. Şahsiyete ve ailesine küfür.Mute az gelir İP ban istiyorum gece gece sinir ediyorlar adamı.Tel istiyorum vermiyorlar , adres vermiyorlar , skype indirdim sırf bunlar için aramıyorlar.Serverda küfür yasağının kalkması lazım.Kalksınki şunlara bir güzel söveyim.

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

Mcanik

Süper Üye
Küfür Ve Takım Olmak.(Takım Videosu yüklendiğinde atacağım)
İslam Dininin değerlerine küfür. Şahsiyete ve ailesine küfür.Mute az gelir İP ban istiyorum gece gece sinir ediyorlar adamı.Tel istiyorum vermiyorlar , adres vermiyorlar , skype indirdim sırf bunlar için aramıyorlar.Serverda küfür yasağının kalkması lazım.Kalksınki şunlara bir güzel söveyim.

İkinci attığım videoda takım olmalarını değil bug yapmasını anlatmak için attım.Farkındaysan elinde cam ile çitlerin üzerinden zıplıyor.

Son düzenleme:

Berşan || Luxeon

Luxeon#6224
Yetkili
Takım olarak oynayabileceğimiz modlar gelmeli bence adam kesemiyorsun edemiyorsun bu durumdan çoğu kişi şikayetçi.

Hem Küfür Hemde Team'mı Var Be :D
Yani Mute De İstiyolar Banda.
Bildiginiz Gibi PVP De 15 Dk'de Bir Gelen Duyuruda
''Takım Olmak Yasaktır'' Deniliyor.
Benim İlgilendigim Bi Konu Oldugundan Takım Olmaya 1 Gün Ban
Küfür'e De 6 Saat Ban Yeter.

Takım olarak oynayabileceğimiz modlar gelmeli bence adam kesemiyorsun edemiyorsun bu durumdan çoğu kişi şikayetçi.
Bunda Sana Destek Veriyorum Bi Mod Yerine Bi Rehber Gelse Daha İyi Olabilir.
Çünkü: Yeni Başlayanlar Oyunun Nasıl Oynandıgını Veya Nasıl Kit Yenilencegini Bilmiyolar

Mcanik

Süper Üye
Hem Küfür Hemde Team'mı Var Be :D
Yani Mute De İstiyolar Banda.
Bildiginiz Gibi PVP De 15 Dk'de Bir Gelen Duyuruda
''Takım Olmak Yasaktır'' Deniliyor.
Benim İlgilendigim Bi Konu Oldugundan Takım Olmaya 1 Gün Ban
Küfür'e De 6 Saat Ban Yeter.
2. attığım videoda bug da yapıyor arkadaş.Eline cam bloğu alıp fencin ustunden zıplıyor.Bug ile hile aynı derecede tutulmuyor muydu? Ben mi yanlış biliyorum ? Pek emin değilim açıkcası.

2. attığım videoda bug da yapıyor arkadaş.Eline cam bloğu alıp fencin ustunden zıplıyor.Bug ile hile aynı derecede tutulmuyor muydu? Ben mi yanlış biliyorum ? Pek emin değilim açıkcası.
Onu Görmemiştim Bug Yapmakta Yasak Bişey

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.