• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Amaçsız

Eyder01

Beni bilen bilir...
Bu Forum neye yarıyo acaba ben buraya yetkiliye küfür eden kişinin ss'ini atıyorum hiç sallamıyolar ban atmamış adam hayla giriyo bu nasıl iş bu forumu oluşturma amacınız ne ???

Kardeşim forumda şuanlık konulara bakılmıyor anlamıyorsun'ki? Yetkililer'de gayet iyi çalışıyor. Seninde nasıl biri olduğumuzu biliyoruz, Ergen bir kore, BTS falan hayranı :)
Senin de nasıl bir şizofren ve yalancı olduğunu biliyoruz.5 farklı hesap açıp hepsine bu farklı birisi diyip hepsinin de kendin çıktığını hatırlıyor musun 2006 doğumlu seni :D Millete dc gel diye artistlik yapıyorsun daha ekleyemiyorsun bile.Millete laf atma boşsun tamamen.Ergen olanda sensin bu arada elini şey yapma.Ele yazık.

Eyder01

Beni bilen bilir...
Kardeşim forumda şuanlık konulara bakılmıyor anlamıyorsun'ki? Yetkililer'de gayet iyi çalışıyor. Seninde nasıl biri olduğunu biliyorum, Ergen bir kore, BTS falan hayranı.:)
Jskskskslskcmdksksksjdksndkdjdnskdjd bts hayranı mı kskskdknd yetkililer gayet iyi çalışıyo cidden baya iyi mzmskd tebrik ediyorum onları 2 kurucu var 1'i ilgilenebilir herhalde...

Bak şimdi neden tartışma çıkıyor görüyorsunuz. Ölsen arkandan tükürürüm. Kışkırtıcı ya :'/
Aynen millete ergen bts fanı falan de sonra sen hiçbir şey yapmadın XDFSDKFGLSADŞGEWQ EVLADIM SEN ÖLSEN SANA MEZAR VERMEZLER ÖLÜNÜ YAKARLAR KÜLLERİNİ DE YER ALTINA BİR YERE ATARLAR :D

Sen zaten çok biliyosunda 5 hesap açıp milleti kandırmışsın insan kendini bu kadar düşürmez ya acıdım bak sana senin için boş bir günümde ağlıycam kdkdkxkxkxkxmc
Sorun şu KANDIRAMADI QWIKDFOLŞAS PP Sİ BİLE KENDİSİ DEĞİL BİRİNİN İNSTASINDAN ÇALIP KOYDU İFŞALANINCA PROFİLİNİ GİZLİYE ALDI SDKFLGŞSFD

Son düzenleme:
Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.