• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

ALKANN İLLAGEL KASILMA https://www.youtube.com/watch?v=OCdvys60c6w

ŞİKAYET EDEN: Sametbey
ŞİKAYET EDİLEN: ALKANG
SEBEP:İllegal Kasılma
Attığın Kanıt Hiçbir Bildirim Prosedür'üne Uymamaktadır. /ss Komutu Kullanılmamıştır. Ayrıca Attığın Gönderilerin Hiçbiryerinde Kırpılma Olmamalıdır.
Bahsettiğin Level Kasılma Olayını Açıklamam Gerekirse:
Sunucunun Açıklarından Yetkililerin Haberleri Olduğu Gibi Bu Açıklar Kapanmamıştır. Yetkililere Bildirilmesine Rağmen Kapanmayan Açıkları Kullanmak Suç Değil. Eğer Suç İse : https://www.konyacraft.com/siralama/survival-1/ Öldürmesi Yüksek Görünen Herkezin Yasaklanması Gerekir, Ayrıca Sunucunun Açıklarını Kullanmak Suç İse Kit Bugu Yapan Tüm Oyuncularında Yasaklandırılması Gerekir. Sunucunun %70 %75 i bu Açıkları Kullanırken Hala Bir Önlem Alınmıyorsa Bu Oyuncuların Değil Yetkililerin Problemidir. Ayrıca Kullanılan Bu Açıkların Hepsini Yetkililere Bildirdim Survival 2019 Güncellemesinde Kill Spam İle Level Kasanların Levelleri Düşürüleceğini Bana Söylediler Benim Gönlüm Rahat Seninde Rahat olsun. ASLAN PARÇASI.

"Utanma insanın ruhunda asıldır. İnsanı insan olarak muhafaza eden de budur. Edep senden üstün olana hürmet etmek, senden aşağı olana şefkat etmek, dengin olanlarla da güzel geçinmektir."

Şikayet içeriğini de inceledim. Artık bu forumda bana da pek "hürmet" edilmese de bir yorum yapayım...

Böyle bir bildirim için maksimum verilecek ceza sanırsam 1 gün oyuna girmeme cezası falan olur. Ayrıca, bahsi geçen sunucuda bulunan setler ve oyuna yeni başlayan kişilerin aldığı setlere bakarsak o kombo çok az bile benden demesi.

Şikayet içeriğini de inceledim. Artık bu forumda bana da pek "hürmet" edilmese de bir yorum yapayım...

Böyle bir bildirim için maksimum verilecek ceza sanırsam 1 gün oyuna girmeme cezası falan olur. Ayrıca, bahsi geçen sunucuda bulunan setler ve oyuna yeni başlayan kişilerin aldığı setlere bakarsak o kombo çok az bile benden demesi.
Katılıyorum Çok fazla üzerine konuşmaya gerek yok herhangibir ceza alacağımı düşünmüyorum.

Attığın Kanıt Hiçbir Bildirim Prosedür'üne Uymamaktadır. /ss Komutu Kullanılmamıştır. Ayrıca Attığın Gönderilerin Hiçbiryerinde Kırpılma Olmamalıdır.
Bahsettiğin Level Kasılma Olayını Açıklamam Gerekirse:
Sunucunun Açıklarından Yetkililerin Haberleri Olduğu Gibi Bu Açıklar Kapanmamıştır. Yetkililere Bildirilmesine Rağmen Kapanmayan Açıkları Kullanmak Suç Değil. Eğer Suç İse : https://www.konyacraft.com/siralama/survival-1/ Öldürmesi Yüksek Görünen Herkezin Yasaklanması Gerekir, Ayrıca Sunucunun Açıklarını Kullanmak Suç İse Kit Bugu Yapan Tüm Oyuncularında Yasaklandırılması Gerekir. Sunucunun %70 %75 i bu Açıkları Kullanırken Hala Bir Önlem Alınmıyorsa Bu Oyuncuların Değil Yetkililerin Problemidir. Ayrıca Kullanılan Bu Açıkların Hepsini Yetkililere Bildirdim Survival 2019 Güncellemesinde Kill Spam İle Level Kasanların Levelleri Düşürüleceğini Bana Söylediler Benim Gönlüm Rahat Seninde Rahat olsun. ASLAN PARÇASI.
HALA düşmemiş ama ( =

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.