• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Değerlendirmeye Alındı Akademi

Biliyorsunuz ki Creative'de akademi puanı bulunuyor fakat maalesef para yatırmadan elde edemiyorsunuz. Ben Creative için 2 veya 3 tane Mimar alınmasını ve rütbe sistemi getirilmesinin yararlı olacağını düşünüyorum, diğer yaza kadar buildimi geliştirip Mimarlığı da düşünüyorum, tabi yetkililer de uygun görürse şuanki buildime pek güvenmiyorum .d

Ayrıca World Edit komutlarının da oyunculara verilmesi güzel olabilir, fakat çoğu gerekli komut VIP'de bile bulunmuyor örneğin replace brush vs. bu ve benzeri komutlar buildde çok yararlı komutlar ben getirilirse büyük yararı olacağını düşünüyorum oyuncular için güzel build yapmak bazen çok zor olabiliyor bu komutlar getirildiği zaman hem oyuncuların işi kolaylaşır ve ortaya güzel şeyler çıkabilir şahsen ben spawn yakınında gezdiğimde çok güzel yapılar göremiyorum, bu sunucudan güzel mimarlar geçti ama maalesef çoğunu kaybettik.

Son düzenleme:

BhumBus

Aktif Üye
Katılıyorum. 2016 - 2017 tarihleri arasında, KonyaCraft resmi kayıtlarına göre 600 oyuncu yer aldığı yazıyor. Bu kadar büyüyen bir sunucuya iyi yapılar gelmeli...

Son düzenleme:
Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.