• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Acil ACİLLLL DOLANDIRICILIK VE İFTİRA

Mesaj #2 bu konudaki en iyi mesaj olarak seçildi.

Öncelikle bu çocuğu günlük hayatta yakalarsam fena yapacağım!
Şimdi gelelim konuya oyundaki adı commadraxx olan bu oyuncunun adasında neredeyse 2 aydır bulunuyorum ada soyulmuş neredeyse tüm altın blokları çalmışlar üstüne suçu üstüme atmayı çalıştılar bunun da üstüne ben çaldım gereğince 2 pigman ve 1 inek sp mı vermedi gereğinin yapılmasını talep ediyorum!

@Ahmet Gelir || agelir3
Sizinde ilgilenmeyeceğinizi biliyorum ;)

Benim derdim kesinlikle spler değil sebep böyle hırsızların sunucuda bulunması.

Üstüne ve bidaha üstüne adasındaki neredeyse tüm spleri çalıntı!

Şunuda söyliyim sunucuya para yatırmış birisi olarak işim güçüm yok hırsızlık ve dolandırıcılıkk yapacağım kusura bakmayın ama böyle bir seviyeye düşecek insan değilim.

Resim 1 Tıkla
Resim 2 Tıkla

Son düzenleme:
Öncelikle bu çocuğu günlük hayatta yakalarsam fena yapacağım!
Şimdi gelelim konuya oyundaki adı commadraxx olan bu oyuncunun adasında neredeyse 2 aydır bulunuyorum ada soyulmuş neredeyse tüm altın blokları çalmışlar üstüne suçu üstüme atmayı çalıştılar bunun da üstüne ben çaldım gereğince 2 pigman ve 1 inek sp mı vermedi gereğinin yapılmasını talep ediyorum!

@Ahmet Gelir || agelir3
Sizinde ilgilenmeyeceğinizi biliyorum ;)

Benim derdim kesinlikle spler değil sebep böyle hırsızların sunucuda bulunması.

Üstüne ve bidaha üstüne adasındaki neredeyse tüm spleri çalıntı!

Şunuda söyliyim sunucuya para yatırmış birisi olarak işim güçüm yok hırsızlık ve dolandırıcılıkk yapacağım kusura bakmayın ama böyle bir seviyeye düşecek insan değilim.

Resim 1 Tıkla
Resim 2 Tıkla
Dostum seni desteklemekteyim en kısa sürede bu konunla ben ilgileneceğim ama "Ban" gibi değil :)
Sadece beklemede kalmanı tavsiye ediyorum.

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.