• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Acil (ACİL VELLETTA İkonaVİP) FLY DEYİL

Şimdi Arkadaşlar bir çoğunuz görmüştür bu VELLETAT olacak İkonyaVİP sana vip vercem diye hesap çalıyor ve bu beni sıktı bnm hesabım bende ama arkadaşlarımın hesaplarını çaldılar ve ben bundan hoşlanmıyorum çalınan hesap Feed11 553 988 7256 GEREKİRSE BANA ULAŞIN ama bu VELLETAT ya ban yesin yada hesabı versin çocuk gözümün önün de gelişti ayıptır bu konuyuda banlıyacaz diye geçmeyin beklemedeyim

Şimdi Arkadaşlar bir çoğunuz görmüştür bu VELLETAT olacak İkonyaVİP sana vip vercem diye hesap çalıyor ve bu beni sıktı bnm hesabım bende ama arkadaşlarımın hesaplarını çaldılar ve ben bundan hoşlanmıyorum çalınan hesap Feed11 553 988 7256 GEREKİRSE BANA ULAŞIN ama bu VELLETAT ya ban yesin yada hesabı versin çocuk gözümün önün de gelişti ayıptır bu konuyuda banlıyacaz diye geçmeyin beklemedeyim
VELLETTA'dan ben de şikayetçiyim.
Sizin konunuza gelecek olursak eğer ; hesap sorumluluklarınız tamamen size ait . Hesap şifrenizi vermemeliydiniz. Bu sizin sorumluluğunuzdadır.

S

Silindi_5815

Bu her sunucuda geçerlidir sunucu hatası olmayan bir şey yetkili ekibi tarafından karşılanmaz, sizin sorumluluğunuz altında olan bu hesaplar çalındığında yetkili ekibini sorumlu tutamazsınız. Bu sizin dikkatsizliğiniz sonucu olan bir şeydir.

VELETTA DAN BENDE ŞİKAYETÇİYİM KARDEŞİM

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.