• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

3M CALDI BAN ATIN

Bence ban!!!

• Ban atilmali!!!

Kullanılan: 3 75,0%
  • BAN ATILMALI

Kullanılan: 1 25,0%

• Kullanılan toplam oy
    4
Kardeşim Bu Kişisel Sorunlarınız İçin Yetkillileri Meşgul Etmeyin. Ne yani Adam 3 M Çaldı Diye Banmı Atıcak. Zamanda 300 M, Hediye Veriyodum Millete. İkoina Sınırsız Alıyodum .

Mcanik

Süper Üye
Kardeşim Bu Kişisel Sorunlarınız İçin Yetkillileri Meşgul Etmeyin. Ne yani Adam 3 M Çaldı Diye Banmı Atıcak. Zamanda 300 M, Hediye Veriyodum Millete. İkoina Sınırsız Alıyodum .
Suç duyuruları Forumdan yapılır.Ve seninde dediğin gibi "Zamanında" oluyordu o işler.3m kimilerine göre yüksek bir rakam kimine göre düşük.Zaten buradaki suç dolandırıcılık , 3m ile ilgisi yok konunun.

Server de hile kullanmak yasak biliyorsan hani...
Serverların bazılarınde hack serbest bazılarında ise değil mesala Korumalı Egg wars da hile açabiliyormusun ? Hayır.Faction ve Skyblock da açabiliyormusun ? Evet.Eğer Faction da Hile açanların banlanması gerekiyorsa Serverda toplasan 5 kişi kalmaz.Bersan sanırsam sen Faction oynamıyorsun ve bence bilmediğin konularda yorum yapma. İyi forumlar...

Berşan || Luxeon

Luxeon#6224
Yetkili
Serverların bazılarınde hack serbest bazılarında ise değil mesala Korumalı Egg wars da hile açabiliyormusun ? Hayır.Faction ve Skyblock da açabiliyormusun ? Evet.Eğer Faction da Hile açanların banlanması gerekiyorsa Serverda toplasan 5 kişi kalmaz.Bersan sanırsam sen Faction oynamıyorsun ve bence bilmediğin konularda yorum yapma. İyi forumlar...
Korumalı egg warsta hile açılmıyor mu sanıyorsun sen...Bence sen egg wars oynamıyorsun.Bilmediğin konularda yorum yapmamalısın.

Lowxy

Süper Üye
Bakın bu 2 oyuncu bi item veya başka bir şey üzerine takas yapıcaklarmış.Takasa yapılıcak item veya başka bir şeyin fiyatı 3M'miş.Bu arkadaş parayı atmış diğeri ise itemi veya başka bir şeyi atmamış.Olay bu yani karşıdaki adam hileyle parasını almadı.

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.