• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Genel 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı — “Bu tаrihi gün, bizi biz yаpаn ortаk değerlerimiz etrаfındа her zаmаnkinden dаhа güçlü bir şekilde kenetlenme günüdür.“

ErenRyz456

Editör Adayı
Bu tаrihi gün, bizi biz yаpаn ortаk değerlerimiz etrаfındа her zаmаnkinden dаhа güçlü bir şekilde kenetlenme günüdür.“

Anadolu'da tarih boyunca birçok millet yaşamış ve hükmetmiştir. Anadolu'ya hükmedenler tarih boyunca değişip durmuştur ta ki Türkler Anadolu üzerine yerleşmeye başlayana kadar. Biz Türkler için bir yurdun vatan olmasının en önemli nedeni o topraklar için kan döküp her karışını kanla sulamamızdır! Türker tarih boyunca birçok defa bu topraklar için kan dökmüş ve defalarca bu toprakların sahibi biziz demiştir. Yaklaşık 100 yıl önce Türk Kurtuluş Savaşı başlamış ve Türkler son bir kez daha Anadolu'nun Türklere ait olduğunu tüm cihana kundaktaki bir bebeğe kadar şehit vererek göstermiştir.

29 Ekip 1923'te ilan edilen Cumhuriyet yönetimi ile Mustafa Kemal Atatürk yönetimi halka vermiş ve tarihte ilk kez Türk milleti kendini yönetecek kişileri kendisi seçmiştir. Mustafa Kemal Atatürk ve bu uğurda can veren hatta canından bile vazgeçen tüm şehitlerin ve gazilerin sayesinde bugün Cumhuriyetin 97. yılını kutluyoruz. Mustafa Kemal Atatürk'ün kurduğu bu ülkeyi daha ileriye götürecekler genç nesillerdir.

Tarih boyunca aziz Türk kanından nice Mustafa Kemaller, Fatihler, Yavuz Sul. Selimler, Kanun. Sul. Süleymanlar, Seyitler ve daha niceleri çıkmıştır gerekirse yine çıkacaktır. Allah tarih boyunca Türk milletinin ve İslam'ın iyiliği için savaşmış, çabalamış veya uğraşmış olan gerekirse bu uğurda canını, sevdiklerini hatta vatanından bile ayrı düşenleri Cennet ile mükafatlandırsın biz onlardan razı olduk Allah'ta razı olsun mekanları Cennetten bir köşe olsun inşallah.

Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk Cumhuriyetin önemini; “Türk ulusunun yaratılışına en uygun olan yönetim cumhuriyettir.”, ”Geleceğe güçlü biçimde ulaşabilmek, Cumhuriyetimizi korumak ve yaşatmakla olanaklıdır.” gibi nice sözler ile vurgulamıştır.

Alıntı konudur.

ErenRyz456

Editör Adayı
Fikrimi belirtme özgürlüğüm var.
Sana sormam gereken bir şey yok.​
Özgürlüğümü kısıtlamadığın sürece özgürlüğünü kullanma hakkın var. Boş boş konuşma burada. Cumhuriyet Bayramı gibi önemli bir bayramın kutlamasını ''Diğer'' isimli bir kategoride yapmam.

ErenRyz456

Editör Adayı
Herhangi bir şekilde senin özgürlüğünü kısıtlayacak bir şey yapmadım. Sen benim fikrimi belirtmememi istiyorsun.
Forum kurallarını ihlal ettiğim yok, senin bu gıcık aşağılık kompleksin yüzünden konu buralara geldi. Beğeni kasacak bir vizyona sahip değilim, zaten bu forumda aktif hayatımı doldurmuşum. Niye beğeni kasayım? Kıl kuyruk seni.

ErenRyz456

Editör Adayı
Ben sana herhangi bir şekilde hakaret etmiyorum ve sen hâlâ bana lakaplar takıyorsun. Seninle tartışmaya girmek istemiyorum. Ben sadece öneri sundum, kompleksli davranmak ile bağı yok. Aktif hayatın donduğu halde gelip burada benle uğraşıyorsun, çok haklısın.
Güruh.

ErenRyz456

Editör Adayı
Ikonia Network saygın bir topluluktur. Bu toplulukta kurallar dahilinde sohbet edilebilir. Konuyu başka bir fikirlere taşıyıp, tartışma yaratmaya çalışmanı soğuk kanlı bir şekilde karşılayarak, forum kuralları ve uyarı puanı alabileceğini hatırlatmak yapabileceğim şeylerdir. Benim bir saygım ve buna bağlı olarak belli başlı davranışlarım vardır. Küçük bir öneri yüzünden tartışma çıkarmaya çalışman, marazi biri olduğunu göz önüne seriyor.​
Tamam kanka

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.