• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Acil 2 tane Efsanevi Kazmamız silindi !!!

Byismail

Aktif Üye
Merhabalar 3 gün önce jamesbond'dan emanet 2 tane Efsanevi Kazma almıştık 1 tanesi Byismail hesabında Vartollu imzalı 1 taneside yusufarici hesabında muhammeder imzalıydı /chest'ten envanterime koyucaktım lakin Byismail hesabımdan /chest'ten alırken yere düştü 1 saniye sonra silindi sonra yusufarici hesabına geçtim ordan attım kendime efsanevi kazma ihtiyacımı giderdim ondan sonra yusuf hesabına girdi kazmayı istedi bende kazmasını attım ama kazması envanterine gelmedi onun kazmasıda 1 saniye sonra silindi toplamda şuan 100 tl zarardayız kazmamızı vermiyecekler yetkililer biliyoruz ama küçücükde olsa bir ihtimalimiz var o yüzden foruma bildirme gereği duydum lütfen anlayışlı karşılarsanız sevinirim

TarafszBEY

Aktif Üye
Kardeşim Geçmiş Olsun Dilemek isterdim lakin haketmişsin.
1. defa gittiğinde anlamalıydın, 2. defasında bir sandığa koyup kişi eğer adanda ise alabilirdi, adanda değilse /is coop verince o kişi alabilirdi. kazmanı geri alman imkansız gibi birşey konuyu boşuna açmışsın. :confused:

Byismail

Aktif Üye
Kardeşim Geçmiş Olsun Dilemek isterdim lakin haketmişsin.
1. defa gittiğinde anlamalıydın, 2. defasında bir sandığa koyup kişi eğer adanda ise alabilirdi, adanda değilse /is coop verince o kişi alabilirdi. kazmanı geri alman imkansız gibi birşey konuyu boşuna açmışsın. :confused:
Dostum anlayışın için teşşekkürler. Lakin %1 ihtimalimizde olsada küçük bir umut

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.