• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Çözüldü 2.KONU Destek Please

Kardeşim Please Destek Yaaa

• Biz Senlemi Uğraşacaz?

Kullanılan: 1 50,0%
  • Mümkün Olduğu En Yakın Zamanda Destek Edebileceğiz. [1 Aydan Kısa Olmak Şartıyla!!!]

Kullanılan: 1 50,0%

• Kullanılan toplam oy
    2
Yetkililer??? Ordamısınız??? Server Boş Boş!!!! Azcık İlgilenin Forumla...
1.5 Aydırlı Destek Talep Ediyorum..
NickName:LordZeta44
OLAY:Kuzenim Girmiş Kayıt Olmuş Şifreyi Unuttmuş.
Şifreyi Yenile Diyemiyoruz.Gmailini Kapatmış...
Lütfen Destek...

Mcanik

Süper Üye
Yetkililer??? Ordamısınız??? Server Boş Boş!!!! Azcık İlgilenin Forumla...
1.5 Aydırlı Destek Talep Ediyorum..
NickName:LordZeta44
OLAY:Kuzenim Girmiş Kayıt Olmuş Şifreyi Unuttmuş.
Şifreyi Yenile Diyemiyoruz.Gmailini Kapatmış...
Lütfen Destek...
Geçerli bir kanıtın var mı ?
Hesabın sana ait olduğuna dair bir kanıt göstermezsen sana yardım edilemez.Kayıt olurken kullandığın mail senin sorumluluğundadır.

Geçerli bir kanıtın var mı ?
Hesabın sana ait olduğuna dair bir kanıt göstermezsen sana yardım edilemez.Kayıt olurken kullandığın mail senin sorumluluğundadır.
Bu İletiyi Gördüğümde Lanet Olası Bilgisayara Yumruk Atasım Geldi...Yani Diyorumki... 1.5 aydırlı destek talep ediyorum ve siz kanıt gösterin diyorsunuz 1.konu yazsanız? 1 hafta geçicek ? çevrimdışı desteğe yazsanız 1 gün geçicek mübarek okulun 2.dönemine kadar ilgilenen olmassa bırakmayı düşünüyorum... Mübarek!

Kanıt [PREMİUM]=

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.