• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

2 Adet vip üyeliğimize giriş yapamıyoruz...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mrb çocuklara aldığım 2 adet vipli hesaplara ulaşamıyoruz... E posta korumalı hesaplar... şifre istediğimizde epostaya gelen şifreyle giriş yapamıyoruz... Benim cocuklardan biri skype den biriyle konuşuyordu ordan şüphelendim. kullanıcı hesapları Orhanbulut ve orhanbulut1 Bu konuda yardımcı olursanız seviniriz. Aynı zamanda kendimde internet cafe işletiriyorum... Aylık 20 ye yakın vip üyelik alımım oluyor... tel numaram 0532 5716840 facebook mail adresim [email protected]

Mrb çocuklara aldığım 2 adet vipli hesaplara ulaşamıyoruz... E posta korumalı hesaplar... şifre istediğimizde epostaya gelen şifreyle giriş yapamıyoruz... Benim cocuklardan biri skype den biriyle konuşuyordu ordan şüphelendim. kullanıcı hesapları Orhanbulut ve orhanbulut1 Bu konuda yardımcı olursanız seviniriz. Aynı zamanda kendimde internet cafe işletiriyorum... Aylık 20 ye yakın vip üyelik alımım oluyor... tel numaram 0532 5716840 facebook mail adresim [email protected]
Konyacraft.com adresinden şifremi unuttum diyerek mailinize gelen kodu yazarak şifrenizi sıfırlayabilirsiniz. Eğer kod maile gelip yanlış diyorsa sizde tavsiyem maildeki gelen kodları silip tekrardan kod isteyip bi 10 dakika beklemenizdir sistem yoğunluğundan mail biraz gecikebiliyor siz tekrar kod istediginizde ise kodlar karışıyor sabırlı olup kodu istedikten sonra beklerseniz şifrenizi sıfırlayabilirsiniz. buda çözüm olmazsa Skype : agelir3 e mesaj atın . İyi forumlar

maile gelen kod değil şifredir... Ama bu şifreyle siteden giriş yapamıyoruz... Hatalı diyor Maile gelen şifreye...

Arkdaş 1 haftadır muhatap bulamadık ne burdan nede skype adreslerinden... Vip hesaplarımızı serefsizler oynuyor buna hiçbişey yapamıyoruz... İnternet cafe işletip sürekli vip hesap satan biri olarak... Vip satışlarını artık yapmayarak sizin bana yardım ettiğiniz gibi bende size yardım edeceğim... konyacraft benim için bitti...

KimkiO

Süper Üye
Arkdaş 1 haftadır muhatap bulamadık ne burdan nede skype adreslerinden... Vip hesaplarımızı serefsizler oynuyor buna hiçbişey yapamıyoruz... İnternet cafe işletip sürekli vip hesap satan biri olarak... Vip satışlarını artık yapmayarak sizin bana yardım ettiğiniz gibi bende size yardım edeceğim... konyacraft benim için bitti...
Size verdiğim skype adresinin onaylanmasını bekleseydiniz keşke.
Başkası sizin hesaplarınıza nasıl erişim sağlıyor (?),
ya kolay bir şifre koydunuz yada şifrenizi bir başkasıyla paylaştınız.
Her neyse, hesapların size ait olduğunu kanıtlarsanız iade edilecektir.

24 saati geçti skype onaylanmadı... Hesapların bana ait olduğunu kesinlikle kanıtlarımda... Kime ?

5 gün oldu skype den kabul eden yok... yusuf kardeş senide buralara bak diye görevlendirmişler... Hiçbir bedel ödemeden sizi kullandıklarınıda anlaman gerekiyor. Kardeşim.... Forum boş kurucu desen umrunda değil hiçbişey adam parayı buldu çekildi keyfine bakıyor.

KimkiO

Süper Üye
5 gün oldu skype den kabul eden yok... yusuf kardeş senide buralara bak diye görevlendirmişler... Hiçbir bedel ödemeden sizi kullandıklarınıda anlaman gerekiyor. Kardeşim.... Forum boş kurucu desen umrunda değil hiçbişey adam parayı buldu çekildi keyfine bakıyor.
Zaten şuan ki görevimi bir bedel almak için yapmıyorum,
biz buna halk arasında gönüllü olarak görev yapmak diyoruz.
Şifrenizi başkaları ile paylaşırsanız doğal olarak çalınacaktır. Bundan başkalarını sorumlu tutmak yerine dönüp bir bakınız, hesabım neden çalındı bunda yetkililerin suçu ne.(?)

Hesabınız hakkında iletişim bölümü üzerinden kısa sürede cevap alabileceğinizi düşünüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.