• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

İkili ve tekli neo hareketi (çok zor)

evet newsin ama o zamanlar arkadaştık mesela KatilKing'de ss atabilirm bi sunucuda arkadaşımdı ama onu 4-5 kere üst üste yenince diklenmeye başladı sizin gibilere hiç vakit ayirmak istemiyorum aslında Dispacth'da bi ara dc de ekliydi silmişti yani satın falan ama sonra geri dönüp artistlik yapmanıza gerek yok arkadaş olmadığım insandan neden bir şey isteyeyim demek ki arkadaşmışız o zaman ve öyleydik de
Hiçbir zaman arkadaş olmadık.Olmayacaktık da.20 farklı hesaba sahipsin hepsinde farklı kişilikleri yönetmeye çalışıyorsun.Kendi kafanda hayal kurmaktan başka vasfın yok şu hayatta.Senden daha eskiyim ama umrumda bile değil bu benim ne kadar zamanımı boşa harcadığımı gösterir.Umarım benden çok oynamışsındır (ki oynamadın) da daha hayatsız olduğunu bileyim.

''rahat ols en'' yazmışsın Allah türkçe hocana yardım etsin umarım okulda böyle değilsindir. başkalarına bu konuda laf atmak kolay tabii
Yurtdışında eğitim görecek kadar iyiyim merak etme bir ara gymnasium adı ile geçen alman okullarını araştır.Hayalini yaşıyorum zaten .Liseye geçeceksin sen daha işin uzun.Farklı hesaplardan farklı cevaplar vermen aynı kişi olduğun gerçeğini değiştirmiyor.Kişilik bozukluğun var sadece ama hala farkına varamadın.Ben istediğim hayatı yaşarken sen minecraft üzerinden farklı hesaplarla insanlara laf etmeye çalışmaya devam edebilirsin.Büyüyünce ne kadar gereksiz ve boş hayat sürdürdüğünü de anlarsın umarım.Sen de okulda umarım noktadan sonra büyük harfle başlıyorsundur ve 20 farklı kişi gibi görünmeye çalışmıyorsundur bir de özel isimleri büyük harfle yazmaya dikkat et olur mu ? Sanalda 14 yaşında ergenliğin tepesinde kız için yırtınan birinden boşluk tuşuna basamadığım için 20 farklı hesabından linç yiyorum olamaz :( Yazacaksan özelden yaz bundan sonra ve sabit bir hesaptan yaz,uğraşmama değmezsin.Tek yaptığın buradaki diğer insanları rahatsız etmek.

tavsanlar

Süper Üye
Hiçbir zaman arkadaş olmadık.Olmayacaktık da.20 farklı hesaba sahipsin hepsinde farklı kişilikleri yönetmeye çalışıyorsun.Kendi kafanda hayal kurmaktan başka vasfın yok şu hayatta.Senden daha eskiyim ama umrumda bile değil bu benim ne kadar zamanımı boşa harcadığımı gösterir.Umarım benden çok oynamışsındır (ki oynamadın) da daha hayatsız olduğunu bileyim.
1. si Arkadaştık sen hatırlamazsın küçüklüğünü belki de
2. si Oyun oynuyorsun diye anonimsin demedim ki benim de kimliğimi kimse bilmiyor eşek eşek konuşma kanka

tavsanlar

Süper Üye
:d
Tek yaptığın buradaki diğer insanları rahatsız etmek.
Kavganın sebebi sensin ilk yazdığın şeyi düzgün oku hile olduğumu söylemişsin konunun hile olmamla veya önceden olmamla hiç alakası yok, ben hileyim ve ya hile değilim falan demedim ki konu da sen milleti rahatsız ediyorsun ee tamam hileydim nolmuş yani özel mesajdan söyleseydin olmaz mıydı bana diyorsun ya :D
hepiniz 17-18 yaşında adamlarsınız hala mal mal konuşmaya devam ediyorsunuz
Sanalda 14 yaşında ergenliğin tepesinde kız için yırtınan
ve hangi kız ne kızı kız nerede yani onu da söylesen tam olacak
Ne diyeyim inşallah gidersin, kötülüğünü istemem
Benim bu yaşta oxford üniversitesinde eğitim görmemi mi bekliyorsun istediğin hayatı yaşaman beni ilgilendirmez ki
Sen de okulda umarım noktadan sonra büyük harfle başlıyorsundur
Diğer sorunu da cevaplarsam; ben düzgün yazmaya fazla özen göstermiyorum ki yani çünkü kimseyi düzgün yazması konusunda uyarmadım diğer hesabımdan seni uyarmamın sebebi o cevapta attığım resimde görünüyor PrensAlvin'i etiketleyip düzgün yazmasını söylemişsin kendi yapmadıkların konusunda başkasını uyarma

:d

Kavganın sebebi sensin ilk yazdığın şeyi düzgün oku hile olduğumu söylemişsin konunun hile olmamla veya önceden olmamla hiç alakası yok, ben hileyim ve ya hile değilim falan demedim ki konu da sen milleti rahatsız ediyorsun ee tamam hileydim nolmuş yani özel mesajdan söyleseydin olmaz mıydı bana diyorsun ya :D
hepiniz 17-18 yaşında adamlarsınız hala mal mal konuşmaya devam ediyorsunuz

ve hangi kız ne kızı kız nerede yani onu da söylesen tam olacak

Ne diyeyim inşallah gidersin, kötülüğünü istemem

Benim bu yaşta oxford üniversitesinde eğitim görmemi mi bekliyorsun istediğin hayatı yaşaman beni ilgilendirmez ki

Diğer sorunu da cevaplarsam; ben düzgün yazmaya fazla özen göstermiyorum ki yani çünkü kimseyi düzgün yazması konusunda uyarmadım diğer hesabımdan seni uyarmamın sebebi o cevapta attığım resimde görünüyor PrensAlvin'i etiketleyip düzgün yazmasını söylemişsin kendi yapmadıkların konusunda başkasını uyarma
tm engel bb

Ekli dosyalar

izmir

Yeni Üye

izmir

Yeni Üye
Bu mesaj forum kurallarını ihlal ettiği için kaldırıldı.
Moderatörün son düzenlenenleri:
Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.