• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

İKdrszCokkie Hile Acil YARDIM !

İKdrszCokkie Hile Acil YARDIM ! ACİL SS DCDEN ATILCAK

Yetkili varsa dc: ⧹⎝ Gökhan Kuşlu ⎠⧸#7706

Herhangi bir ss(Ekran Görüntüsü) bir işe yaramaz lakin küçük bir video alırsan işe yariyabilir :)
Şuanda sanırsam hile kullanmak yasak değil lakin sunucunun güncellemelerinden sonra getireceği Hile korumalarından sonra açabileceklerini düşünmüyorum he açanlar olursada ... Zaten duymuşsundur "Editörülük Sistemi" yakın bir vakitte aktif edilicek Pvp-1 Bölüm Editörüne veya Genel Editör'e başvurup onlar bu konuyla bizzat ilgilenebilirler :p

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.