• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Acil Dolandırılma

Selamlar Bügün Faction Sunucusunda Dolandırıldım V9 Kazma Alacakken XNotCry,mamiPvP_V4 Adlı Oyuncu XNotCry In Dolandırdığı Hesap 2 İnci Hesap İse mamiPvP_V4 Adlı Oyuncudur Ve Mami Olan Hesap Viptir Bunun Sonucunda Kazmamı Alamadım Ve 5m Kolay Kasılmıyor Sabahtan Akşama Kadar Oynadığım Faction Sunucusunda 5m Param Çalındı Ve Bu Paranın Geri Gelmesini Talep Ediyorum Yout Mc ss.png ube Kanalımada Bakabilirsiniz Ordada Videosu Olucaktır! Mr.Mehmet

Merhametsiz

Kullanıcının isteği üzerine hesap donduruldu.
Dostum kusura bakma ama, " Konu Geçersiz " Şuan Faction'da editör bulunmamakta'dır.
Kesme işaretinin nerelerde kullanıldığını ilkokulda öğreniyoruz haberin olsun.
Bu arada hacki kapamayı unutmuşsunuz sol üstte :)
Faction sunucusunda hile serbest, bu daha önceden dile getirildi şu anda gereksiz bir neden ile mesaj kasıyorsun bunu da bil.
Selamlar Bügün Faction Sunucusunda Dolandırıldım V9 Kazma Alacakken XNotCry,mamiPvP_V4 Adlı Oyuncu XNotCry In Dolandırdığı Hesap 2 İnci Hesap İse mamiPvP_V4 Adlı Oyuncudur Ve Mami Olan Hesap Viptir Bunun Sonucunda Kazmamı Alamadım Ve 5m Kolay Kasılmıyor Sabahtan Akşama Kadar Oynadığım Faction Sunucusunda 5m Param Çalındı Ve Bu Paranın Geri Gelmesini Talep Ediyorum Yout Ekli dosyayı görüntüle 7857 ube Kanalımada Bakabilirsiniz Ordada Videosu Olucaktır! Mr.Mehmet
Pazarlık yapmak için güvenilir bir sistem gelmediği sürece dostlarınız dışında üyelere güvenmemenizi tavsiye ediyorum. Ayrıca Youtube kanalınızın ismini vermek yerine video linkini buraya koymanız gerekiyor.

Son düzenleme:
Factionla alakam olmadıgı için hack açıldıgını bilmiyordum. Üstelik serbest olsa bile açmam.
HackPvP orası,PvP-2 Sunucusu da HackPvP ve kesin açmazsın.Seni 2 kez uyardım Faction Sunucusu'nda hilenin serbest olduğu ile ilgili,hala mesaj kasmaya çalışıyorsun.

Selamlar Bügün Faction Sunucusunda Dolandırıldım V9 Kazma Alacakken XNotCry,mamiPvP_V4 Adlı Oyuncu XNotCry In Dolandırdığı Hesap 2 İnci Hesap İse mamiPvP_V4 Adlı Oyuncudur Ve Mami Olan Hesap Viptir Bunun Sonucunda Kazmamı Alamadım Ve 5m Kolay Kasılmıyor Sabahtan Akşama Kadar Oynadığım Faction Sunucusunda 5m Param Çalındı Ve Bu Paranın Geri Gelmesini Talep Ediyorum Yout Ekli dosyayı görüntüle 7857 ube Kanalımada Bakabilirsiniz Ordada Videosu Olucaktır! Mr.Mehmet
Hala sunucuda olsam paranı verebilirdim fakat oynamıyorum.Üzgünüm,geçmiş olsun.

Edit:Senin için bir miktar para kastım,dolandırıldığın parayı telafi etmeye yeter de artar bile.Yarın oyunda olursan bana forumda özel mesaj yoluyla söyle,gelip para atayım.

Son düzenleme:
stevealex kardesim oyundayken hatirlat bana nickim redjohn2k ben sana 10m atarim sikinti yapma dostlarin disinda kimseye guvenme

Kesme işaretinin nerelerde kullanıldığını ilkokulda öğreniyoruz haberin olsun.
Faction sunucusunda hile serbest, bu daha önceden dile getirildi şu anda gereksiz bir neden ile mesaj kasıyorsun bunu da bil.

Pazarlık yapmak için güvenilir bir sistem gelmediği sürece dostlarınız dışında üyelere güvenmemenizi tavsiye ediyorum. Ayrıca Youtube kanalınızın ismini vermek yerine video linkini buraya koymanız gerekiyor.
SkyBlock-2 sunucusundaki
Trade (takas sistemi) getirilebilir.

Göktürk abimiz yine parlak parlak boş atıyor
Çıkardığım manaya göre (Anlama göre) sen beni kışkırtmaya çalışıyorsun,peki o halde sana bir cevap vereyim ...

-Sunucuda çok dolandırıcılık yapıldı ve hiçbiri bu kadar büyütülmemişti neden acaba ?
Çünki o dolandırılan arkadaşların zararlarını ben bizzat karşılıyorum.

Verdiğim cevap umarım seni tatmin etmiştir/anlamışsındır.

Çıkardığım manaya göre (Anlama göre) sen beni kışkırtmaya çalışıyorsun,peki o halde sana bir cevap vereyim ...

-Sunucuda çok dolandırıcılık yapıldı ve hiçbiri bu kadar büyütülmemişti neden acaba ?
Çünki o dolandırılan arkadaşların zararlarını ben bizzat karşılıyorum.

Verdiğim cevap umarım seni tatmin etmiştir/anlamışsındır.
Göktürk Merhabalar..

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.