• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

MelihPaPaZ atılsın

ShamsGAMER

ηє мυтℓυ тüякüм ∂ιуєηє!
Din düşmanı derken ? Dine küfrettiğini ima ediyorsan SS veya Video türlerinde kanıt olması lazım.
Kardeşim herhalde son 2 haftadır forumda güncel değilsen olsa Melih'in neler yaptığını bilirsin, bütün forum din düşmanı olduğunu biliyor.

Kardeşim herhalde son 2 haftadır forumda güncel değilsen olsa Melih'in neler yaptığını bilirsin, bütün forum din düşmanı olduğunu biliyor.
Benim gördüğüm kadarıyla dediğiniz gibi birisi falan değildi.Sadece farklı dinler hakkında "isteyenlere" bilgi veriyordu.

Aman, bosverin gitsin.
Forumda bunun hakkında, bir sürü gereksiz tartışmalar var.
Ki genellikle, bu tür seyleri de ciddi, olacak bir duruma düşürmeyin ;D
Dediğim gibi, bunun hakkında taraflı, tarafsız bir sürü muhabbet, konu açılıyor.
Adamın yaptığına baksana, ne yazıyor konu başlığında.
"DİN DUSMANİ MELİH PAPAZ ATİLSİN"
Hiç büyüleyici bir içerik, degil.
Gereksiz, yazılar saçma sapan konusmalar.
Salla gitsin, Bro.

ShamsGAMER

ηє мυтℓυ тüякüм ∂ιуєηє!
ARKADAŞ SADECE farklı dinler hakkında VAAZ veriyor.Ee dünyada herkes müslüman olcak diye bir kaide YOK.
İster satanist olsun ister hristiyan ister ateist ister Müsliman ne olursa olsun herkes bütün dinlerin tanrılarına, peygamberine taptığı şeylere saygı duymak zorundadır ben burda Elhamdürillah Müsliman'ım ve Müsliman'ım diye Diğer Dinlere Küfür edebileceğim diye birşey yoktur, saten biz dine bir şey demiyoruz saten ülkede inanç özgürlüğü var.

Mcanik

Süper Üye
İster satanist olsun ister hristiyan ister ateist ister Müsliman ne olursa olsun herkes bütün dinlerin tanrılarına, peygamberine taptığı şeylere saygı duymak zorundadır ben burda Elhamdürillah Müsliman'ım ve Müsliman'ım diye Diğer Dinlere Küfür edebileceğim diye birşey yoktur, saten biz dine bir şey demiyoruz saten ülkede inanç özgürlüğü var.
Müslüman diye yazılır kardeşim.Sen Müsliman yazmışsın.

MelihOffical

NAMI DEĞER YESİLPANTER XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
@4 @5 Cok Haklısınız Bunlar Oscar tadında beni düşman edinmiş kişiler. Zamanında canlarını cok yaktığım için şimdi kabile olarak gardını bana alıyorlar .

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.