• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Yapı Özgürlük Heykeli(300 görüntülenme pls)

FelsEFE

Süper Üye
2017-07-20_22.14.31.png 2017-07-20_22.13.20.png 2017-07-20_22.13.32.png 2017-07-20_22.13.51.png 2017-07-20_22.14.10.png 2017-07-20_22.14.25.png selamlar dostlar bugün sizlerle eskiden benbroyla yaptığım özgürlük heykelini bu sefer kendi başıma daha güzel bi şekilde yaptım
onunki kadar görüntülenme alırsa çok mutlu olurum.

NOT:spawndan direk sağa giderek görebilirsiniz çok yakın

Son düzenleme:

AmIMad_

Aktif Üye
selamlar dostlar bugün sizlerle eskiden benbroyla yaptığım özgürlük heykelini bu sefer kendi başıma daha güzel bi şekilde yaptım
onunki kadar görüntülenme alırsa çok mutlu olurum.
NOT:spawndan direk sağa giderek görebilirsiniz çok yakın
Oyun içerisinde de demiştim başarılarının devamını dilerim, böyle yapılar yapman çok iyi :D.Spawn yakınında verdiğim arsaları iyi kullanırsın umarım :).

Başarılarının Devamını Dilerim Böyle Yapılar Olduğu Sürece Builderliğimiz Gelişecek Bana da Öğret :).

Knk ilk önce tebrikler çok güzel olmuş Sen Nrkj yi aldırma basit diyor ama yapamaz ne bilirsin
böyle devam etmeni istiyorum PesEtme!

Nrkj

Süper Üye
Knk ilk önce tebrikler çok güzel olmuş Sen Nrkj yi aldırma basit diyor ama yapamaz ne bilirsin
böyle devam etmeni istiyorum PesEtme!
İlk olarak Merhaba zSil3nt_.

Benim kim olduğumu ve ne olduğumu bilmeden başka şeyler üzerine yapamaz dememelisin. Build konusunda açık olmak gerekirse TR sıralamalarına girmiş birisiyim ve bu konuda sizden daha iyiyim. Orada beğenmediğim kısım çok klasiğe kaçılmış ve içi boş yapılmıştı. Oysa ki Eyfel kulesinde kulenin asıl ziyaretçiler tarafından açılan kısmına giden bir asansör ve merdiven sistemi vardır. Lütfen daha kimin ne olduğunu bilmeden ya da ne yaptığını bilmeden bu işe karışma.

İyi günler dilerim.
-Nrkj

Son düzenleme:
İlk olarak Merhaba z3Silent.

Benim kim olduğumu ve ne olduğumu bilmeden başka şeyler üzerine yapamaz dememelisin. Build konusunda açık olmak gerekirse TR sıralamalarına girmiş birisiyim ve bu konuda sizden daha iyiyim. Orada beğenmediğim kısım çok klasiğe kaçılmış ve içi boş yapılmıştı. Oysa ki Eyfel kulesinde kulenin asıl ziyaretçiler tarafından açılan kısmına giden bir asansör ve merdiven sistemi vardır. Lütfen daha kimin ne olduğunu bilmeden ya da ne yaptığını bilmeden bu işe karışma.

İyi günler dilerim.
-Nrkj
zSil3nt_ olacak eqw:qew:

FelsEFE

Süper Üye
İlk olarak Merhaba z3Silent.

İyi günler dilerim.
-Nrkj
nrkj reis haklısın bizim yapılarımızı basit bulmada bende senin kadar olsam basit derdim de şuana kadar gerçekten uğraştığın tek bir yapı gördüm oda büyük bir ev başka var mı acaba?

Nrkj

Süper Üye
Bulabilirsem atacağım ilgin ve iltifatın için teşekkür ederim :)

Nrkj

Süper Üye
Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.