• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Allah'a Küfür

Karar Ne olsun

• Haksızlık olmasın perma ban yiyip 15 tl ye actırsın buda

Kullanılan: 3 50,0%
  • Bence perma yerine sınırsız ip ban yemeli böyle kişiler

Kullanılan: 3 50,0%

• Kullanılan toplam oy
    6
FlaminqCombos adlı vip oyuncu Haddini Aşıp Yüce Allah'a küfür etmiştir kendisine ceza olarak Ruckran sadece mute atmıştır fakat gene YesilPanter adli vip oyuncu önceden Allah'a sövdüğü zaman perma ban yiyip 15 tl ye açtırmıştır.Bu kişi ve ona yapılanın ayrı olması haksızlık gibi Lütfen bu Kişide Ban yiyebilir mi? ve Dine kutsal değerlere edilen hakaret banı asla kalkmicaktir diyor fakat FlaminqCombos a ban atılmadı ?

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

AmIMad_

Aktif Üye
FlaminqCombos adlı vip oyuncu Haddini Aşıp Yüce Allah'a küfür etmiştir kendisine ceza olarak Ruckran sadece mute atmıştır fakat gene YesilPanter adli vip oyuncu önceden Allah'a sövdüğü zaman perma ban yiyip 15 tl ye açtırmıştır.Bu kişi ve ona yapılanın ayrı olması haksızlık gibi Lütfen bu Kişide Ban yiyebilir mi?
Murat durumunu TheRazorGod'a anlatmıştı sanırsam...Tabi başka bir yetkili olabilir.Ayrıca rahatça anlaşılmaktadır ki 2 ay öncenin konusu bu.Şahıs cezasını aldı ve ceza süresi doldu.Bu konuyu pek dikkate alacaklarını sanmıyorum.

Murat durumunu TheRazorGod'a anlatmıştı sanırsam...Tabi başka bir yetkili olabilir.Ayrıca rahatça anlaşılmaktadır ki 2 ay öncenin konusu bu.Şahıs cezasını aldı ve ceza süresi doldu.Bu konuyu pek dikkate alacaklarını sanmıyorum.
Kibar ve dürüst cevabın icin tesekkurler Fakat cezası bence yeterli değil Çünkü baska bir vip aynısını yapınca perma ban yemişti YesilPanter adlı vip hatta yetkililer logdan bakabilir buna Ben bu kişininde haksızlık olmaması için aynı cezaya çarptırılmasını istiyorum.Neden YesilPanter e perma ban atılıp Flaminqcombos a sadece mute bunu anlamıyorum.Saygılarla...

Vay be... yetkililerin işine sen mi karışacaksın :D benim cezamı tüm yetkililer verdi hepsi birlikte bir karar alıp bana 1 ay mute attılar :D sen buna nasıl karışıyorsun merak ettim :D

AmIMad_

Aktif Üye
Açıkçası YeşilPanter dediğin şahıs bunu çok daha ileriye götürüyordu ve ciddiydi...Murat bunu istem dışı o anlık siniriyle söyledi, kısacası amacı böyle bir şey demek değildi.Ve bunu TheRazorGod'a anlattı sanırsam.TheRazorGod'da 30 günlük susturma cezası verdi.

Vay be... yetkililerin işine sen mi karışacaksın :D benim cezamı tüm yetkililer verdi hepsi birlikte bir karar alıp bana 1 ay mute attılar :D sen buna nasıl karışıyorsun merak ettim :D
Tum yetkililermi sende biraz arkadasın kaan gibi dürüst olsana :d ruckran verdi sadece ruckranda tum yetkililer olmuyor o tek kisi ben burda haksizlik yapılmamasını istiorum yesilpanter e olanin aynisi olsun sanada

Ya ben şuan buraya yanıt yazdığıma bile inanamıyorum aslında :D kapanmış konu üzerinde konuşuyor ya adama bak :D neyse byebye

Kimsenin din ve vicdan özgürlüğü karışamayız fakat diğer dinlere saygı duymalı bu herif.
Irkçılık sunucumuzda yasaklanmıştır ve bu gün duyduğum kadarıyla cezasını yemiş :)

Ya Şimdi Bazı İnsanları Sinirlendirmeyin Yanlışlıkla Yazmış olabilir O Anki Sinir Durumuna Bağlı Bir olay sözkonusu...

Bence Yetkililer cezasini vermisse ve bitmisse ozaman osman bey bu konuyu kaldirin cunki ceza verildi ve bitti ve yetkililer bu konuya bi cvb ve birsey yapamazlar cunki cok eski bir konu ve bogle konularla forumu rezil etmeyiniz

iyi gunler iyi oyunlar....

13215125123512wqeqwwqe131231312.jpg

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.