• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

ŞİFREYİ BİLİYORUM, AMA GİRİŞ YAPMIYOR...!

ŞİFREMİ NASIL BULABİLİRİM...?

• YETKİLİLERE BİLDİR.

Kullanılan: 1 50,0%
  • KENDİ İMKANLARINLA ARAŞTIR.

Kullanılan: 0 0,0%
  • OYUNCULARA DANIŞ.

Kullanılan: 1 50,0%

• Kullanılan toplam oy
    2
SELAMUN ALEYKÜM, BEN CREATİVE BÖLÜMÜNDE [VIP]'İM. ŞİFRE HALA AKLIMDA BULUNUYOR.FAKAT ŞİFREYİ YAZDIĞIMDA GİRİŞ YAPMIYOR VE SERVERDEN ATIYOR.BUNU İKONİA NETWORK SAYFASINDANDA ŞİKAYET ETTİM.VE E-POSTAMA ŞİFREMİN GELMESİNİ İSTEDİM.EVET GELDİ YALNIZ BİLDİRİMSE ŞÖYLE DİYORDU;
-KONYA CRAFT MEVCUT HESABINIZLA /gir [ŞİFRE] ŞEKLİNDE GİRİŞ YAPIN DİYORDU.
FAKAT BEN ONLARDAN ŞİFREMİ İSTEDİM. ONLAR İSE BANA NASIL GİRİŞ YAPACAĞIMI SÖYLEMİŞLERDİ. BU DURUMDAN PEK MEMNUN OLMADIM. BU ARADA CREATİVE BÖLÜMÜNDE [VIP] YENİDİR. AYNİ ŞEKİLDE [VIP] SÜRESİ BOŞUNA TÜKENİYOR. EN YAKIN ZAMANDA ŞİFREMİ YETKİLİLER BANA ATARLARSA SEVİNİRİM...! İYİ GÜNLER :D

Demekki Şifreyi Tam olarak bilmiyorsun yada büyük-küçük harf hatası yapıyorsun.
İyi Oyunlar.

AmIMad_

Aktif Üye
KARDEŞ, ADIM KAAN DEĞİL BİLGİN OLSUN :D
Benimle falan karıştırdı herhalde...Ayrıca Lucassini siteye giriş yapabiliyor musun? Bunu geri almak için KimkiO'ya mesaj atabilirsin(özel mesaj) ya da siteden destek talebi açabilirsin.Eğer bunlar da olmazsa sunucunun teamspeak3 adresinden destek odasına girip bekleyebilirsin elbet bir yetkili gelir bakar.

ErenRyz456

Editör Adayı
kardeşim Şifreler Sorunlu k.b g.o bu arada Hesabını kurtaramazsın benim böyle 5 hesabım gitti k.b g.o ErenRyz ÇİZİM.jpg

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.