• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Herşey Bitiyormu? Yoksa Başlangıçmı?

Öncelikle herkese selamlar. Okul ilerleyen zamanlarda iyicene zorlaşıcak zaten sağlık lisesine gidiyorum iyice zorlaşcak zaten bu aralar birşey yapasım yok moralim bozuk sevgilimden ayrıldım saçma bi nedenden dolayı okula hergün başka kızla dolaşıyorum diye buda saçma bir olay :D Foruma pek girmeyeceğim şimdi bazıları sevincek raki bırakıyor falan diyecekler o sorunu hallettim merak etmeyin endere verdim hesabımı o okula dışardan gideceği için ben rahat olucağım açıkcası enderide tembihledim küfür konusunda herkese yardım etmesini söyledim neyse size kolay gelsin ben gidiyorum. :)

Öncelikle herkese selamlar. Okul ilerleyen zamanlarda iyicene zorlaşıcak zaten sağlık lisesine gidiyorum iyice zorlaşcak zaten bu aralar birşey yapasım yok moralim bozuk sevgilimden ayrıldım saçma bi nedenden dolayı okula hergün başka kızla dolaşıyorum diye buda saçma bir olay :D Foruma pek girmeyeceğim şimdi bazıları sevincek raki bırakıyor falan diyecekler o sorunu hallettim merak etmeyin endere verdim hesabımı o okula dışardan gideceği için ben rahat olucağım açıkcası enderide tembihledim küfür konusunda herkese yardım etmesini söyledim neyse size kolay gelsin ben gidiyorum. :)
Okul hayatında başarılar dilerim ve sevgili den ayrılmak nedir çok iyi bilir en son 4 yıl önce yaşamışdım yeni sevgili yapmakda baya zor :D

ErenRyz456

Editör Adayı
Yeni okul yeni sınıf yeni sevgili yeni heyecan okulu seven bir kişiliğim zaten Başlangıç bence :) .

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.